Hakkımda

Akademik Hayat:

Sakarya Üniversitesi’nden Elektrik-Elektronik Mühendisi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nden MBA derecelerini aldım.

2012’de bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde öğretim görevlisi olarak E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Pazarlama Stratejileri ve Pazarlama’nın Yeniden Yapılandırılması derslerini veriyorum. Aynı zamanda birçok öğrencinin bitirme projelerinde danışman olarak yer aldım.

2013’ün Aralığında çıkardığım Google Analytics adlı kitap Türkiye’nin ilk ve tek web analitiği kitabı olarak raflarda yerini aldı.

Profesyonel Yaşam:

Tetra A.Ş ve United Technologies-Otis’te farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında çalıştıktan sonra Collezione’de CRM ve Pazar Araştırma Müdürlüğü yaptım.

A&B İletişim’de IBM Türk, Boeing ve SunExpress gibi firmalara İletişim Danışmanlığı hizmeti verdim.

Global Access/Broadcast Grup’da İş Geliştirme Müdürü olarak online turizm alanında çalışmalarda bulundum. Turizm sektörüne özel B2B ve B2C Online Rezervasyon Sistemleri’nin tasarlanmasını sağladım.

Siberalem.com, idefix.com, evlilikmerkezi.com, itiraf.com gibi sitelerin bağlı olduğu EBİ A.Ş’de E-Pazarlama Koordinatörü olarak SEO, Google AdWords, Analytics ve Data Mining konularında çalışmalarda bulundum.

Şu anda dünyanın en büyük Fransız dijital eğlence grubu olan Webedia‘nın Türkiye Ülke Müdürü olarak çalışıyorum. Sitelerimizden Beyazperde.com aylık 9 milyondan fazla tekil kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük sinema sitesi. Aynı zamanda ajansımız ile L’oreal’in makyaj.com ve sacsirlari.com siteleri için içerik pazarlama ve sosyal medya hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de birçok üniversitede seminer ve panellerinde sunum yaptım. Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, 9 Eylül Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Kemerburgaz Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi hatırlayabildiklerimden.

Girişimcilik Serüveni:

Dijital pazarlamanın farklı alanlarında birçok kuruma danışmanlık verdim.

Salih Seçkin Sevinç‘le kurduğumuz Tenedos Apps ile App Store’de Fink You ve Makyaj Sırları adlı iki uygulama çıkardık.

Kültür Sanat:

Lisans eğitimim sırasında 4 yıl boyunca tiyatroyla ilgilendim. 1 senelik yönetmenlik macerasıyla aynı anda Dreamers ve Trajedi gruplarında solist ve ritm gitarist olarak yer aldım.

2006 yılında ilk albümünü çıkartan Boşluk grubunun Boş Duvarlar albümünde bas gitarist olarak yer aldım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s