Eğitim ve Seminer

 

Açıklamalar:

Linkedin profilimde belirttiğim sertifika programlarının tamamında seminer verebilirim. Özetle dijital pazarlamanın tüm alanları da diyebiliriz. İster Google AdWords ile arama motoru reklamcılığı, ister arama motoru optimizasyonu yani SEO, ister sosyal medya, isterse de dijital medya planlama olsun, ilgili alanların hepsinin resmi sertifikasyon programlarındaki metodolojiyi uygulayarak kurumunuza özel eğitim ve seminerler düzenleyebilirim.

Sıkça Sorulan Sorular:

S: Bu kadar çok konuda nasıl eğitim verebiliyorsunuz?  İnsanın bir konuda uzmanlığı olmaz mı?

C: İlgili programların tümünde zaten yıllardır çalışıyorum. Sertifikalarım da konuları sürekli güncel olarak takip ettiğimi gösteriyor. 14 hafta boyunca yüksek lisans öğrencilerine zaten aynı dersi her dönem güncelleyerek veriyorum.

S: Kurumumuz, derneğimiz, şirketimiz için eğitim/seminer istiyoruz? Size sadece plaket vereceğiz, teşrif eder misiniz?

Arada sevdiğim ve değer verdiğim kişilerin olmadığı organizasyonlar dışında cevabım büyük ihtimalle olumlu olmayacaktır. Sevdiğim bir avukat arkadaşımın derdi ki: “Ücretsiz çok avukatlık yaptım, ancak ücretsiz aldığım hiçbir davayı kazanamadım”.

Eğer gerçekten kurumunuza değer katacak ve çalışanlarınızın eğitim sonunda teorik değil, bizzat pratiğe yansıtacakları bir eğitim almasını istiyorsanız zaten bunun bir değeri olduğunu bilirsiniz. Detaylar için buraya bir bakınız 🙂

S: Hafta içi eğitim/seminer/konuşma için müsait oluyor musunuz?

Hafta içi akşamları mesai sonrası olursa ve ilgili günlerde üniversitede dersim yoksa tabiiki seve seve. Onun dışında hafta sonları daha müsait olacağım.

%d bloggers like this: