Yeni Dönem Dijital Pazarlama Eğitimleri Başlıyor

Dijital Pazarlama Egitimi
Yeni Sezon Eğitimleri
Yeni Sezon Eğitimleri

Uzun süredir bloğumu güncelleyemediğimin farkındandayım. Yoğun iş gündemi, üniversite ve diğer projeler derken nitelikli yazılar oluşturup bloğuma eklemem uzun zaman alabiliyor. Üzgünüm 🙁

Takipçiler için kısa bir güncelleme yapacak olursak: Beyazperde.com’un bağlı olduğu Fransız Allociné‘nin geçtiğimiz yıl yine başka bir Fransız internet grubu olan Webedia’ya satılması sonucu Ocak 2014’den itibaren Webedia Türkiye‘nin Ülke Müdürü oldum. Bilmeyenler için ülke müdürü pozisyonunun ne manaya geldiğini anlatayım. Managing director, country manager veya genel müdür ünvanlarıyla da anabileceğimiz ülke müdürlüğü pozisyonu her daim start up mantığından çalışan bir organizasyonun parçası olmaktır. Dolayısıyla sürekli operasyonun içindesinizdir ve inanılmaz planlı olmak zorundasınızdır. Webedia Türkiye olarak online içerik ve pazarlama ajansı olarak da hizmet vermeye başladık. Modasaclarinda.com ve makyaj.com’a dumyuşsunuzdur.Makyaj teknikleri ve farklı saç stilleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu siteleri kontrol etmenizde fayda var 🙂  Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki e-ticaret derslerini Haziran itibariyle bitirdim. Yeni dönemin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Yine birbirinden sıkı öğrenciler ve ve rock star konuşmacılarla keyifli bir dönem geçirdik. Yeni dönemde de baştan sona revize ettiğim içerikle muhteşem bir syllabus öğrencileri bekliyor.

Türkiye’de ilk ve tek olmak özelliğini koruyan Google Analytics kitabı nın da satışları gayet iyi gidiyor. İnternetle  ilgili bir alanda çalışmak istiyorsanız, ancak ölçümleme konusunda Türkçe kaynak sıkıntısı çekiyorsanız, Google Analytics kitabı tam da size göre. Yeni kitabım da şu anda hazırlık aşamasında, çıktığı gibi duyuruyu yine bloğumdan yapacağım.

Yeni sezon eğitimler açısında  da oldukça hareketli geçecek.

IAB Türkiye‘nin Re Kobi eğitimleri kapsamında video çekimlerini  tamamladık. Video eğitimlere ek olarak canlı yayınların da bulunacağı eğitim programında benim dışında Türkiye’nin sayılı internet pazarlamacıları da yer alıyor.

Ağustos ayında Microsoft‘un düzenlediği yaz okulu programında yaklaşık 110 üniversite öğrencisine seminer vereceğim. Bu yıl 15. si düzenlenecek ve 1 ay süren yaz okulunda 40 davetli konuşmacı/akademisyen ve 15 microsoft çalışanı eğitmen olarak yer alıyor.

6-13 Eylül tarihleri arasında da Kıbrıs Lefokaşa’daki Yakın Doğu Üniversitesi’nde yapılacak Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Kampı’nda eğitim vereceğim.

Tarihi tam belli olmamakla birlikte tahminen Ekim ayında da İstanbul Kültür Sanat Akademisi’nin düzenleyeceği “Sosyal Medya Mektebi” programında eğiitm vereceğim.

Henüz tarihi belli olmayan seminer ev eğitimleri yine bloğumdan duyuracağım 😉

Published by myparmaksiz

Lecturer in Marketing, Data Scientist, Digital Marketer, Story Teller, AMA PCM®

Leave a Reply

%d