Webit 2013 Başlıyor

Webit

2013 dijital sektör için hızlı başladı. Önce’likle 21 Eylül’de SEOZEO’nun organize ettiği SEOZONE, 25 Eylül’de Webrazzi Summit ve 6-7 Kasım’da Webit 2014.

SEOZONE, Türkiye’de SEO odaklı global bir organizasyonun ilk defa yapılması bakımından büyük önem taşıyordu. Konunun en yetkili isimlerini Türkiye’deki SEO camiasıyla tanıştıran SEOZEO ekibini bir kez daha tebrik ediyorum.

Webrazzi Summit 2013’de yine önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılarını memnun etti. Özellikle Fuji salonundaki oturumları daha ilgi çekici bulduğum organizasyonun beğenmediğim tek kısmı “koktely prolonge” şeklinde verilen öğle yemeğiydi. Etkinliklerde ayakta öğle yemeyi yemek, aynı zamanda bir elinde içecek tutmak, bir taraftan networking yapmak beceremediğim şeyler arasında galiba 🙂

Aslında senenin en çok beklediğim etkinliği Webit 2013. Kesinlikle dünya standartlarında bir etkinlik. AOL, Orange Digital, Saatchi & Saatchi, Lenovo firmalarının sunumları Webit 2013’de en heyecanla beklediğim konuşmalara arasında.

Baştan ifade edelim: Bu tip organizasyonlara eğitim almak, öğrenmek vb. için gelirseniz hayal kırıklığı yaşarsınız. Sektörün gidiş yönünü görmek ve networking isterseniz, tavsiye edebilirim. 6-7 Kasım 2013’de ben de Webit’te olacağım, sizleri de beklerim 🙂

Published by myparmaksiz

Lecturer in Marketing, Data Scientist, Digital Marketer, Story Teller, AMA PCM®

Leave a Reply

%d bloggers like this: