Bahçeşehir Üniversitesi'nde Dijital Pazarlama Dersleri Başladı

Bahcesehir MBA Dijital Pazarlama

1,5 yıl önce başladığım akademik kariyere, bu dönem de yine Bahçeşehir Üniversitesi‘ndeki Dijital Pazarlama dersleriyle devam ediyorum.

Geçtiğimiz dönemlerde verdiğim E-Ticaret dersleri yerine bu dönem için sadece Dijital Pazarlama anlatmaya karar verdim. 14 hafta boyunca devam edecek dönem boyunca, dijital pazarlamayla ilgili her konuya değinmeye çalışacağız.

Yine dijital sektöründe farklı alanlarda uzmanlar, yöneticiler ve şirket sahiplerini konuk konuşmacı olarak dinleyeceğiz.

İşin en güzel yanı her dönem öğrencilerin istekli olması ve dersin tek yönlü değil de karşılıklı etkileşim halinde geçmesi. Bu dönem de özellikle teknik yönü kuvvetli öğrencilerim var. Umuyorum ki dönem sonunda yine birçok dijital pazarlama süperstarımız olacak. Derslere katılmak isterseniz Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki bir yüksek lisans programına kaydolmanız ve Dijital Pazarlama dersini tercih etmeniz gerekiyor. Bu dönemi kaçırdıysanız da önemli değil, yeni dönemi kaçırmazsanız ve hızlı davranırsanız yine derslerime katılabilirsiniz 🙂

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s