Beyazperde.com’daki Yeni Görevim

İnovasyonun şirket kültürüne yerleştiği  Türkiye’nin nadir firmalarından biri olan EBİ’deki E-Pazarlama Koordinatörü görevimden yaklaşık 1 ay önce ayrıldım.

Bilmeyenler için hatırlatayım: EBİ, Siberalem.com, idefix.com, itiraf.com, evlilikmerkezi.com, tlinkpara.com, sabitfikir.com gibi Türkiye’nin önde gelen sosyal ağlarına ve portallerine sahip.

Şu anda Fransız Allocine firmasına bağlı sinema sitesi BeyazPerde.com’da Pazarlama ve Satış Direktörü olarak çalışıyorum. BeyazPerde.com Türkiye’nin ilk ve en güvenilir sinema siteleri arasında yer alıyor. Kaliteli bir editör ve yazar kadrosu bulunan BeyazPerde.com, Mayıs ayında Mynet tarafından Fransız Allocine gruba satıldı. Birçok ülkede başarılı sinema sitelerine sahip olan Allocine, dünya çapındaki bilgi birikimi ve tecrübesini BeyazPerde.com için kullanacak. 

BeyazPerde.com’la ortak projeler yapmak isterseniz , site için önerileriniz, yorumlarınız v.s olursa veya sadece bir merhaba demek isterseniz bana myparmaksiz [et] beyazperde.com adresinden ulaşabilirsiniz.

3 Comments

  • ilyas teker 21 Kasım 2010 @ 20:19

    Yeni işinizde başarılar dilerim. Allocine grubu sizinle çalıştığı için çok şanslı : )

  • Melih Bayram Dede 21 Kasım 2010 @ 20:26

    Hayirli olsun. Yeni gorevinizde basarılar.

  • Myparmaksiz 21 Kasım 2010 @ 20:28

    Güzel dilekleriniz için teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

X
%d blogcu bunu beğendi: