Bursa'da Online Pazarlama Egitimi

Bursa’da Online Pazarlama Eğitimi: Geçtiğimiz Cumartesi, Bursa’da belki de ilk defa bir Online Pazarlama Sertifikasyon programı düzenledik.Tegider’in (Teknik Elemanlar Gelişim ve İletişim Derneği) eğitim salonunda yapılan programa, farklı alanlardan birçok kişi katıldı.
Katılımcılar arasında, ek iş olarak e-ticaret sitesi kuranlar, yurtdışına ihracat yapmak isteyen firmalar ve online pazarlama alanında çalışmak isteyen öğrenciler vardı.
Eğitime öncelikle klasik pazarlamanın ne olduğundan ve pazarlamanın geçmişten günümüze geçirdiği evreleri anlatarak başladım.

Google AdWords bölümünüde, ölçülebilir sonuçlara ulaşmanın aslında ne kadar kolay olduğunu hep birlikte gördük.
Sonrasında da katılımcılarla birlikte Türkiye’de bilindik birçok ünlü web sitesinin yaptığı basit hataları ve nasıl ziyaretçi kaçırdıklarını gözlemledik.
Online Pazarlama Sertifika eğitimlerine önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Eğitimlerde mümkün olduğunca bol örnek yapmaya ve analize önem gösteriyoruz. Katılımcılarla birlikte siteleri inceliyor ve yapılması gerekenleri birlikte buluyoruz. Siz de gelecek dönem de başlayacak eğitim programlarından haberdar olmak isterseniz crm [et] myparmaksiz.com ‘dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Published by myparmaksiz

Lecturer in Marketing, Data Scientist, Digital Marketer, Story Teller, AMA PCM®

Leave a Reply

%d bloggers like this: