İnteraktif Pazarlama İetişimi Seminerinden Notlar

Geçtiğimiz Pazar günü Eğitişim‘in düzenlediği Ad Planet Reklamcılık Sertifika Programında, İnteraktif Pazarlama İletişimi konusunda bir seminer verdim. İnternet Pazarlama alanında hizmet veren ajanslardan, Google AdWords reklamcılığına, interaktif kampanya yönetiminden Google Analytics‘le performans ölçümüne kadar birçok konuya değindiğim seminere katılımcıların ilgisi bir hayli yoğundu.
Katılımcılar arasında üniversite öğrencilerinin dışında, kariyerini Markom (Marketing Communications) alanında sürdürmek isteyen ve başka alanlarda çalışan kişilerle, ajans sahipleri de vardı. Pazar günü ve havanın çok sıcak olmasına rağmen katılımcıların sürekli soru sorması, semineri  keyifli hale getirdi.
AD Planet programının en önemli faydası, İnteraktif içeriğiyle iletişim fakültesi öğrencileri ve kariyerini reklamcılık alanında sürdürmek isteyen genç profesyonelleri, reklamları yaratanlar ve reklam veren üst düzey yöneticilerle bir araya getirmesi.Pazarlama, reklam, iletişim alanlarında gelişen en son trendleri ve kampanyaları takip etmek isteyen; şirketlerin, 1-5 arası deneyimli çalışanları, ve farklı sektörler hakkında bilgi almak, fikir edinmek isteyen tüm kariyer ve gelişim meraklılarının katılımına açık olan AdPlanet, tüm katılımcılarına; geniş bir network kurma imkanı da sunuyor.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s