E-Ticaret Fırsatları Eğitimi

Geçtiğimiz Cumartesi günü Eğitişim’in düzenlediği “Pazarlamanın Şifresi” programına ben de eğitimci olarak katıldım. “E-Ticaret Fırsatları” oturumunda, internet ticareti, arama motorlarında varolma yöntemleri ve web sitelerinin farklı gelir modelleri hakkında bilgiler verdim.

Pazarlama alanında kariyer yapmak ve uzmanlığını ilerletmek isteyen gençlerin kariyer gelişimlerini destekleyen bir pazarlama sertifika programı olan “Pazarlamanın Şifresi” 4 haftada tamamlanıyor. Katılımcıların bu alanda yer alan firmaların yöneticilerinden bire bir destek alabilmesini sağlayan program sayesinde, güncel pazarlama tekniklerine ve araçlarına ulaşmak mümkün.

Pazarlama planının oluşturulması, tüketiciyi anlamak-araştırma süreci, pazarlama stratejileri ve pazarlama iletişimine kadar bütün süreçler üzerine güncel bilgiler sunan programa katılan genç pazarlamacılar, markaların pazardaki var oluş serüvenini marka yöneticilerinin ağzından dinlemenin keyfine varıyor.

4 hafta gibi bir sürede bütün bu bilgilere ulaşmak isteyen gençler için ideal bir program olan “Pazarlamanın Şifresi”ni, kariyerlerini pazarlama alanında devam etmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Published by myparmaksiz

Lecturer in Marketing, Data Scientist, Digital Marketer, Story Teller, AMA PCM®

Leave a Reply

%d