TBD’nin 5 Aralık’taki “İnternet Pazarlama Semineri”nde buluşalım | Online Pazarlama | SEO | Arama Motoru Optimizasyonu | Google AdWords | Google Analytics

SEO’yu çoğumuz bir e-pazarlama faaliyeti olarak görüyoruz. Ancak bir sitenin SEO dışında, farklı yöntemlerle de pazarlanması gerekiyor. Sitenin karlı bir yatırım olarak hayatını sürdürmesi için, ziyaretçilerin sürekli takip edilmesi, çeşitli özelliklere göre segmente edilmesi ve her segmente göre farklı kampanyaların oluşturulması çok önemli.

Toplu e-mail gönderimi ve Google AdWords, web üzerinde en sık kullanılan kampanya araçları arasında yer alıyor. Bu araçların nasıl daha verimli kullanılabileceğini anlatabilmek için Türk Bilişim Derneği’nin (TBD) 5 Aralık Cumartesi düzenleyeceği İnternet Pazarlama Semineri’nde “İnternet Üzerinde Kampanya Yönetimi” başlığı altında bir sunum yapacağım.
Yaklaşık 1,5 saat sürecek sunumda, RF analizi, Google analytics üzerinde kampanya takibi ve AdWords üzerinde temel olarak nasıl kampanya düzenleneceğini anlatacağım. 10:00 – 16:00 arasında düzenlenecek seminere katılım için 09:30 gibi TBD İstanbul Şubesi’nin Kadıköy’de bulunan seminer salonunda hazır bulunulması gerekiyor. Adres bilgilerini TBD İstanbul’un sitesinden öğrenebilirsiniz.
Eğitim detaylarına TBD İstanbul Eğitim Duyuruları bölümünden de ulaşabilirsiniz. Sunumumu daha sonra yine buradan yayınlayacağım.

Published by myparmaksiz

Lecturer in Marketing, Data Scientist, Digital Marketer, Story Teller, AMA PCM®

Leave a Reply

%d